Čistící gel Dermedic Linum Emolient 200 ml

Čistící gel Dermedic Linum Emolient 200 ml
149 Kč 123 Kč bez DPH

Popis:
Mycí gel Dermedic Emolient Linum jemně čistí pokožku celého těla, vyživuje ji a do hloubky hydratuje. Bohaté složení šetrně pokožku myje a odstraňuje z ní nečistoty, kožní maz i odumřelé kožní buňky. Gel je hypoalergenní, nepoškozuje lipidovou bariéru pokožky, nevysušuje ji ani nedráždí. Jedinečným způsobem pokožku osvěžuje, zvláčňuje a zanechává na ní příjemnou vůni.

Účinný přírodní mycí gel Emolient Linum obsahuje lněný olej s omega 3, 6 a 9 mastnými kyselinami, který blahodárně působí na lidskou kůži. Lněný olej dodává pokožce sílu, zpevňuje ji a zároveň jí ponechává hedvábnou jemnost a pružnost. Olej má regenerační schopnosti a příjemně pokožku prokrvuje. Dokáže ošetřit i extrémně suchou kůži, účinně bojuje proti atopické dermatitidě pokožky, nejrůznějším vyrážkám a ekzémům.

Další významnou složkou v mycím gelu Emolient Linum je makadamový olej. Tento olej se velmi lehce vstřebává, do hloubky hydratuje a regeneruje pokožku. Makadamový olej obsahuje vitaminy A, B, E a má přirozený UV faktor 3 - 4. Spolu s panthenolem pokožku celého těla ošetřuje a chrání proti vnějším škodlivým vlivům. Allantoin spolehlivě hojí drobné ranky na pokožce, předchází vzniku infekcí a zánětů z drobných vyrážek nebo pupínků.

Aktivní látky:
- Lněný olej – obsahuje omega 3, 6 a 9 esenciální mastné kyseliny, posiluje pokožku i její obranyschopnost a zanechává ji pružnou.
- Panthenol – hydratuje pokožku, ošetřuje ji, zklidňuje, osvěžuje a chrání proti vnějším škodlivým vlivům.
- Allantoin - spolehlivě hojí drobné ranky na pokožce, předchází vzniku infekcí a zánětů z drobných vyrážek nebo pupínků, má regenerační schopnosti.
- Makadamový olej -  hydratuje, regeneruje a zvláčňuje pokožku, obsahuje vitaminy A, B, E a má přirozený UV faktor 3 - 4.

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky, zejména pro suchou pokožku.

Použití:
Nanášejte na mokrou pokožku a jemně napěňte. Po umytí důkladně opláchněte. Používejte kdykoliv podle potřeby.

Balení:
200 ml