Claro EKO rebarborový prostředek na ruční mytí nádobí - 500 ml

Myjte nádobí při nejnižší možné teplotě, v plném dřezu a ne pod tekoucí vodou. Snížíte tak spotřebu vody a energie a omezíte znečištění vody.
Claro EKO rebarborový prostředek na ruční mytí nádobí - 500 ml
Výprodej
95,0 Kč 78,5 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
Kód24108EAN9005835312213Balení 1 krt = 12 ks PDK4916293

Přípravek na ruční mytí nádobí Claro vyrobený z rebarbory ​​se svým biologicky odbouratelným složením chrání nejen životní prostředí, ale také vaše ruce. Díky své koncentrované schopnosti rozpouštět tuky a přírodním povrchově aktivním látkám s vysokou biologickou odbouratelností se pustí do boje s nejodolnější špínou.

Použití:
Před prvním otevřením odstraňte držák pod uzávěrem. Abyste ušetřili vodu a energii a přitom stále efektivně čistili, namáčejte nádobí místo mytí pod tekoucím kohoutkem. Nádobí myjte na nejnižší možnou teplotu, v plném dřezu. Pro efektivní čištění není potřeba velké množství pěny.

Doporučené dávkování: 2,5 ml pro lehké znečištění, 5 ml pro silné znečištění.

Upozornění: 
Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Držte mimo dosah dětí. Používejte ochranu očí/obličeje. ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsah nádoby zlikvidujte v souladus národními předpisy.

Skladování:
Skladujte v obalu. Skladujte na suchém a chladném místě.

Složení:
5-15% aniontové povrchově aktivní látky; <5% amfotérních povrchově aktivních látek a neiontových povrchově aktivních látek; Další: konzervační látky (fenoxyethanol, sorbát draselný), vonné látky. Barviva jsou potravinářská barviva. Vystavení vysokému UV záření může vést ke změně barvy nebo snížení intenzity barvy.

Obsah:
500 ml

Distributor:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
PDK4916293
PopisDiskuzeParametry
Registrace
Chcete nakupovat za velkoobchodní ceny?
Zaregistrujte se prosím. V případě registrace s platným IČ Vám po ověření nastavímevelkoobchodní ceny.