Nestlé moje první kaše 250 g

Výprodej
Nestlé moje první kaše 250 g
na dotaz s DPH
na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
???
Kód62122
Záruka24 měsíců
EAN5410001016958

Popis:
V období zavádění prvních příkrmů, kdy dítě poznává řadu nových chutí, je důležité najít chutnou kaši, která mu poskytne všechny důležité živiny. Nestlé moje první kaše obsahuje přátelské probiotické bakterie Bifidus BL a díky unikátní technologii enzymatického štěpení obilných škrobů na jednodušší složky je velmi lehce stravitelná. Svým vyváženým složením vitamínů a minerálů se postará o imunitní systém těch nejmenších. Kaše je bezlepková, bez přidaného cukru a dítě dobře nasytí.

Použití:
Příprava je jednoduchá, do sušené mléčné kaše stačí přidat vodu! Kojeneckou vodu převařte a poté ji ochlaďte na 40°C. Do hlubšího talíře nalijte asi 150 ml ochlazené kojenecké vody a rozmíchejte 6 - 7 lžic (50 g) kaše. Kaši podávejte malou plastovou lžičkou. Postupujte podle tabulky dávkování na obale.

Upozornění:

  • skladujte na suchém místě při pokojové teplotě

  • spotřebujte do 3 týdnů po otevření

  • kojení je nejlepší výživou dítěte v prvních 6 měsících života

Složení:
Rýžová mouka 62%, sušené odstředěné mléko, maltodextrin, rostlinné oleje, minerální látky (uhličitan vápenatý, fumaran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), vitamíny (C, niacin, E, B1, D-pantothenát vápenatý, A, B6, K, kyselina listová, biotin, D), bakterie mléčného kvašení (probiotické bakterie), aroma vanilin.

Obsah:
250 g

Registrace
Chcete nakupovat za velkoobchodní ceny?
Zaregistrujte se prosím. V případě registrace s platným IČ Vám po ověření nastavímevelkoobchodní ceny.