Olimp Cranberry uro complex - brusinka 15 kapslí

Výprodej
Olimp Cranberry uro complex - brusinka 15 kapslí
159 Kč s DPH
138 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kód10484
VýrobceOlimp Laboratories Sp. z o.o.
Záruka24 měsíců
EAN5901330034800

Popis:
Olimp Cranberry uro complex je jedinečný doplněk stravy s extrakty z brusinek, zeleného čaje, přesličky, kopřiv a ovsa. Tyto rostliny podle Evropského úřadu pro bezpečnost potravin prokazatelně působí antioxidačně, mají příznivý vliv na normální funkci močových cest, ledvin a prostaty, vylučování vody z organismu, působí protizánětlivě, posilují celkový stav organismu, přináší úlevu při premenstruačním syndromu a menopauze, podporují přirozenou obranyschopnost a odolnost a navíc pročišťují organismus.

1 kapsle osahuje 360 mg brusinkového extraktu s 10% proanthokyanidinů, 75 mg extraktu přesličky rolní se 7% křemíku, 50 mg extraktu zeleného čaje s 55% EGCG, 25 mg extraktu ovsa setého se 7% flavonoidů a 25 mg extraktu kopřivy dvoudomé.

Dávkování:
Během jídla požijte 1x denně 1 kapsli, kterou dobře zapijte vodou. Pro vyšší dávku se poraďte se svým lékařem!

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Kapsle skladujte v dobře uzavřené dóze v suchu při pokojové teplotě. Neslouží jako náhrada pestrého jídelníčku!

Složení:
extrakty z brusinky velkoplodé, zeleného čaje, kopřivy dvoudomé, ovsa setého a přesličky rolní, protispékavé činidlo stearan hořečnatý, plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, kapsle (želatina, oxid titaničitý).

Obsah:
30 kapslí

Registrace
Chcete nakupovat za velkoobchodní ceny?
Zaregistrujte se prosím. V případě registrace s platným IČ Vám po ověření nastavímevelkoobchodní ceny.