Olimp Guaranax 60 kapslí

Výprodej
Olimp Guaranax 60 kapslí
na dotaz s DPH
na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
???
Kód10494
VýrobceOlimp Laboratories Sp. z o.o.
Záruka24 měsíců
EAN5901330014345

Popis:
Guarana je jihoamerický keř, jehož semena mají 4 krát více kofeinu než zrnka kávovníku, přičemž lidské tělo ho daleko lépe snáší. Na rozdíl od kávových zrn se ale kofein z guarany uvolňuje pomalu a stimuluje tak tělo podle potřeby více či méně rychle. Výtažky z guarany přispívají k metabolismu tuků a tím i ke kontrole tělesné hmotnosti, pomáhají udržovat psychickou i fyzickou vitalitu, snižují únavu, dodávají energii, zlepšují schopnost soustředit se a celkově povzbuzují organismus.

Dávkování:
Pro udržení fyzické a duševní vitality 1 kapsle podle potřeby, ale ne však více jak 4 kapsle denně! Pro udržení tělesné hmotnosti 1 kapsle ráno před cvičením nebo v časných odpoledních hodinách. Pro vyšší dávku konzultujte svého lékaře!

Upozornění:
1 kapsle obsahuje 80 mg kofeinu, proto není produkt vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby s kardiovaskulárním onemocněním a citlivostí na kofein. Neužívejte v kombinaci s alkoholem! Kapsle skladujte v dobře uzavřené dóze v suchu při pokojové teplotě. Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Neslouží jako náhrada pestrého jídelníčku!

Složení:
extrakty ze semen paulinie nápojné (guarany), protispékavé složky ve formě hořečnatých solí mastných kyselin, plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, kapsle (želatina, oxid titaničitý).

Obsah:
60 kapslí

Nutriční hodnoty v 1 kapsli:

Extrakty guarany

160 mg
v tom kofein 80 mg
Registrace
Chcete nakupovat za velkoobchodní ceny?
Zaregistrujte se prosím. V případě registrace s platným IČ Vám po ověření nastavímevelkoobchodní ceny.