O nás

Když si představíte šetrně sbírané dary přírody ze všech koutů světa, které jsou následně s důrazem na ekologii zpracovávány a dodávány do všech moderních domácností, měla by se vám vybavit naše společnost Allnature, za kterou stojí tým zkušených a pro práci nadšených lidí. Spojila nás touha, pozvednout zdravé stravování a péči o sebe na novou úroveň - a to tak, že vytvoříme tu nejkomplexnější nabídku na trhu s maximálním respektem k přírodě.

Doplňky stravy, superpotraviny, bezlepkové mouky, panenské oleje nebo kokosové výrobky - to všechno a mnohem více u nás najdete na jednom jediném místě. Do detailu si u nás vybere sportovec, kulturista, vegan a každý, kdo chce třeba jen hodnotně jíst nebo zdravě hubnout.

Značka Allnature - to je především důraz na kvalitní suroviny, které se získávají a zpracovávají šetrně. Není divu, že většina našich originálních Allnature produktů má označení BIO a nenajdete je nikde jinde v ČR. Mimo jiné jsme také hlavním distributorem značek Diet Esthetic a Sanct Bernhard.

Víme, že na trh přinášíme bestsellery i inovativní produkty a jsme na to hrdí. Náš úspěch nyní může být i vaším, protože rádi spolupracujeme se stejně nadšenými lidmi. Proto nás neváhejte kontaktovat, společně uděláme svět zase o kus lepším!

 

 

Registrace
Chcete nakupovat za velkoobchodní ceny?
Zaregistrujte se prosím. V případě registrace s platným IČ Vám po ověření nastavímevelkoobchodní ceny.