Allnature Tekutý odvápňovač 500 ml

Tekutý odvápňovač je chemický prostředek, který se používá k odstranění vápenatých usazenin a znečištění z různých povrchů a zařízení.
Allnature Tekutý odvápňovač 500 ml
Novinka
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
Kód16388 VEAN8595674654892Balení 1 krt = 25 ks PDK4981206

Tekutý odvápňovač je vhodný k odstranění vápníku z různých povrchů a zařízení, kde se voda často používá. Vápník může způsobovat tvorbu vodního kamene na spotřebičích jako jsou rychlovarné konvice, kávovary, pračky, myčky na nádobí a vodovodní trubice. Vodní kámen může snižovat účinnost těchto zařízení a může vést k jejich poškození.

Odvápňovač funguje tak, že chemicky reaguje s vápníkem a odstraňuje ho z povrchu. To pomáhá udržet spotřebiče a vodovodní systémy čisté a funkční. Tekutý odvápňovač je obvykle dodáván ve formě koncentrovaného roztoku, který je smíchán s vodou podle návodu na obalu a aplikuje se na povrchy, které mají být odvápněny.

Vhodné pro:
 Kávovar, rychlovarná konvice, plnoautomatický kávovar, kuchyňské spotřebiče, domácí spotřebiče, podložky stroje, kapslové stroje, bojlery, kotle, hrnce, parní i napařovací žehličky

Použití pro kávovar:
Smíchejte 125 ml odvápňovače s 500 ml vody ve vodní nádrži. Pokud má kávovar program na odvápnění, dodržujte jednotlivé kroky a pokyny výrobce. Případně zapněte stroj a nechte kapalinu protéct kávovarem. Pak postup opakujte s čistou vodou. Váš stroj je již odvápněn. 

Složení:
L-(+)-mléčnou kyselinu 30%

Upozornění:
Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Způsobuje poleptání dýchacích cest. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou nebo osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

Skladování:
Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal ve sběrně nebezpečného odpadu.

Obsah:
500 ml

Výrobce:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
AllnatureNOVINKY ALLNATURE
PDK4981206
PopisDiskuzeParametry
Registrace
Chcete nakupovat za velkoobchodní ceny?
Zaregistrujte se prosím. V případě registrace s platným IČ Vám po ověření nastavímevelkoobchodní ceny.